Carnival Shop

App Name (Nome App): Carnival Shop
Operating System (Sistema Operativo): iOS
Developer (Sviluppatore): Kastriot Kastrati
App Category (Categoria): Shopping
Price (Prezzo): Free - Gratis 0

Carnival është dyqan i këpucëve me trendet më të fundit të modës.
Ofron përzgjedhje të shumëllojshme të koleksioneve për mbathje për çdo sezonë, si për femra ashtu edhe për meshkuj. Gjeni një laramani ngjyrash të mbathjeve dhe shumë aksesorëve të tjera si, çanta, doreza, shalle, syze, rripa dhe kapele.
EKSPLORO TRENDET E FUNDIT
Shfletoni një koleksion të gjerë këpucësh për çdo kohë dhe çdo event. Nga atletet sportive deri tek taket elegante, me modelet më të fundit për të plotësuar stilin tuaj unik.
Qëndro në hap me trendet e fundit!


PËRDORIM DHE QASJE E LEHTË
Carnival e bën të lehtë gjetjen e këpucës të përsosur duke ju ofruar opsione të këpucëve në bazë të asaj se çka mund të ju pëlqej. Këto opsione ju mundësojnë të bëni një zgjedhje të shpejt për madhësinë, ngjyrën, stilin dhe preferencave tjera që keni..
KRIJO LISTËN TËNDE ME MË TË PREFERUARAT
Keni gjetur një këpucë që ju pëlqen, por nuk jeni gati për ta blerë? Nuk ka problem! Carnival ju lejon të krijoni listën e këpucëve të preferuara, duke siguruar që të mos humbisni kurrë gjurmët e stileve tuaja të preferuar. Mbani të organizuar koleksionin tuaj të këpucëve brenda aplikacionit!
INFORMOHU
Bëhuni i pari që informohesh për koleksionet e reja, ofertat dhe zbritjet në Carnival.

Scarica su App StoreTutti i dati e le informazioni delle applicazioni sono state acquisite dai Feed RSS pubblici di Apple.